Przejdź do treści strony

Od ponad 30 lat dostarczamy naszym klientom opakowania z tektury falistej. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczeniem na rynku, które obecnie pozwala nam na oferowanie produktów wysokiej jakości i doradztwo w zakresie rozwiązań na miarę potrzeb klientów z każdej branży.

HISTORIA FIRMY

1992

Założenie firmy.

2001

Trudne chwile dla naszego biznesu. Powódź.

2004

Budowa nowej siedziby firmy.

2008

Zakup sztancy automatycznej.

2020

Rozbudowa bazy magazynowej.

2023

Nowa linia automatyczna.

Nasza historia sięga roku 1992, kiedy rozpoczęliśmy działalność w Makowie Podhalańskim przy ulicy Sportowej 5. W 2001 roku, mimo klęski powodzi, udało nam się odbudować zakład i kontynuować produkcję. Do działania motywowała nas szczera pasja do tworzenia wysokiej jakości opakowań. W 2004 roku otworzyliśmy nową halę produkcyjną wraz z budynkiem biurowo-socjalnym, wyposażoną w nowoczesną, automatyczną linię do produkcji opakowań kartonowych. W kolejnych latach udało nam się poszerzyć możliwości produkcyjne. Wyposażylismy firmę w automatyczną sztancę do wykrawania opakowań fasonowych oraz drugą linię do produkcji opakowań.

Od samego początku działalności dysponujemy własną flotą samochodów, zapewniającą sprawną logistykę i dostawę naszych produktów. Znamy branżę i potrzeby naszych klientów, a to pozwala nam dostosować się do każdego projektu i zrealizować go w sposób zadowalający dla wszystkich stron. Wybierając naszą firmę, wybierasz nie tylko doświadczenie, ale także niezawodność i profesjonalizm.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

1
wieloletnie doświadczenie
2
indywidualne podejście do klienta
3
fachowość
4
utrzymywanie stanów magazynowych na wywołanie dla klienta
5
korzystne terminy
realizacji

DBAMY O JAKOŚĆ NASZYCH WYROBÓW

W naszej firmie najważniejsze są dla nas potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.
Nasz zespół zawsze dba o najwyższe standardy i jakość obsługi zamówienia.
Postępujemy zgodnie z najnowszymi normami, a nasza firma posiada certyfikaty
potwierdzające profesjonalne podejście do każdej realizowanej usługi.

POSIADANE CERTYFIKATY
Certyfikat - Iqnet
Certyfikat - Polskie Centrum badań i certyfikacji
Certyfikat - RINA

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

Jesteśmy firmą, która łączy innowacyjne rozwiązania z troską o środowisko naturalne. Wspieramy trendy związane z ekologią, dlatego nasze opakowania produkujemy z tektury, która posiada certyfikat FSC — gwarantujący zrównoważony rozwój lasów oraz ochronę środowiska.

O firmie - las

REFERENCJE NASZYCH KLIENTÓW

O jakości naszych produktów najlepiej świadczą opinie zadowlonych klientów. Nasze opakowania kartonowe codziennie trafiają do właścicieli różnorodnych biznesów. Cieszymy się, że możemy liczyć na ich zaufanie.

NIE WIESZ, JAKIE ROZWIĄZANIE BĘDZIE DLA CIEBIE NAJBARDZIEJ OPŁACALNE?

Z nami nie musisz się martwić. Wypełnij krótki formularz wyceny, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

OTRZYMAJ WYCENĘ
Opakowania